אודותינו

החברה הראשונה בישראל ללימודי מסחר קריפטו ומט"ח.

העבודות הראשונות בחיי היו עבודות קשות מאד. עבודות כפיים מגיל 15 וזה נתן לי שיעור לחיים והבנה איפה אני לא רוצה להיות. במהלך השנים, עבדתי במספר משרות בעולמות המכירה, שנתנו לי כלים בעולמות המשא ומתן. השכר שהרווחתי בעבודות אלו, אף פעם לא סיפק אותי. היה לי קשה עם התחושה, שאני לא מקבל אפילו 5 אחוז מסך המכירות שאני מייצר עבור אותו מקום עבודה.

היה לי קושי רב להישאר לתקופת זמן ארוכה באותה עבודה, כי בכל פעם חיפשתי משהו יותר מאתגר, עם שכר גבוה יותר. הבנתי מהר מאד שיש תקרת זכוכית, שכמעט ואי אפשר לעבור ולא משנה כמה טוב ומקצועי אהיה.

לפני שנחשפתי לעולם המסחר במט”ח וקריפטו הקמתי מספר עסקים קטנים שחלקם צלחו וחלקם לא והגעתי לחובות של מעל 300,000 ש״ח וחשבתי שלעולם לא אצא מזה.

בגיל 22, נחשפתי לעולם המט”ח וקריפטו. היו לי שנתיים לא פשוטות עם המון ניסוי וטעייה עד שהצלחתי לייצר לעצמי שיטה מצליחה והתחלתי לבסס את עצמי.

בעולם הקריפטו זה היה שונה לחלוטין. כל שקל ששמתי באותה תקופה היה מכפיל את עצמו פי 50 בימים ספורים בלבד אך גם יורד בהתאם. לא הייתה שום אחיזה במציאות ולקח לי זמן להבין, איך אני מאפיין שיטה שתוכל לשמור על רווחיות בשוק.

כל מי שאומר לכם שהוא מחזיק מאז אותה תקופה את המטבעות שלו משקר אתכם. השתתפתי בלא מעט כנסים בהם פגשתי המון אנשים העוסקים בתחום.
לכולם הייתה בדיוק את אותה השיטה: הם מרוויחים ומממשים את הכסף לאחר מס’ שבועות ושוב פעם נכנסים לעוד עסקאות, ומממשים פעם נוספת.

השווקים האלו הכניסו לי המון כסף ואני מודה ומברך כל יום על הזכות לגלות את התחומים האלו בשלביהם המוקדמים. מאז אני חוקר את עולמות המט”ח והקריפטו.

בנוסף ישנם טרנדים חדשים בעולם אשר אני תופס אותם, כאשר הם ממש בתחילת דרכם לפני ה”פיצוץ הגדול”.

עד לשנת 2021 הייתי אנונימי לחלוטין ולא היה לי עניין לצאת לעולם ולהיחשף אך ראיתי מה הקורונה עשתה לאנשים ולמשפחות והחלטתי שאני לא שומר לעצמי את כל הידע שצברתי עם השנים.

החלטתי לחלוק אותו אתכם על מנת שגם אתם תוכלו ליישם את החומר ולהרוויח כסף, שייתן לכם את היכולת לשפר את איכות החיים שלכם, גם אם תחליטו להמשיך להיות שכירים ולהכניס כסף מהצד. גם אם תחליטו להיות סוחרים במשרה מלאה.

חשוב לי לציין שכל אחד יכול להיות חלק מהעולם הזה אני אעבור ביחד אתכם תהליך לימוד מלא, מאדם שאין לו שום ידע/ניסיון בתחום ועד למצב של הצלחה. אני כאן לתת לכם את כל הכלים להצלחה ומתרגש כבר להתחיל אתכם את המסע הזה.

אז נתראה בצד השני.
 

המייסד והמנכ״ל

קצת עליי

שמי אייל קרתא, אני יזם בן 30 מכפר סבא, ומייסד חברת CTFX – החברה הראשונה בישראל ללימודי מסחר קריפטו ומט״ח.

תמיד האמנתי בכך שעבודה של 9-17 אינה הדרך הנכונה לחיות את החיים במלואם ולמצות אותם כמה שאפשר.
אחרי שראיתי כל כך הרבה אנשים שהולכים בדרך המסורתית של משכורת מדי חודש, הבנתי שהם מפסידים את מה שהחיים באמת מציעים. 

אני אקדים ואומר,
שאיני מזלזל במי שהולך בדרך הזו. 
מי שבוחר לעסוק בעבודתו מתוך אהבה למקצוע – בעיני זה מדהים. 

לצערי, הרוב אינם עושים זאת מתוך אהבה למקצוע, אלא כיוון שככה הכווינו אותם לכל החיים, והפחידו אותם שאם לא יעשו כך הם לא יצליחו. 

המטרה שלי בחיים, היא ליצור את שינוי התפיסה הזאת אצל אנשים, ולגרום להם להבין שהם יכולים ליצור לעצמם חיים הרבה יותר טובים באמצעות מסחר והשקעות, ולפעמים אפילו להפוך את זה לעבודה שלהם, עד כדי כך שהחלומות שלהם פתאום יהפכו לאמיתיים. 

 

עסקאות הצלחה של התלמידים

עסקאות קריפטו מוצלחות
של התלמידים

עסקאת ביטקויין +231.13%
עסקאת מטבע בייננס +150%
עסקאת מטבע בייננס +167.45%
עסקאת איתריום +103.81%
עסקאת סולנה +145.06%
עסקאת ביטקויין +95.27%
עסקאת ביטקויין +179.64%
עסקאת ביטקויין +76.59%
עסקאת ביטקויין +131.72%
דילוג לתוכן